Mobilya Modelleri

admin 20 Eylül 2011 0
Mobilya Modelleri

Evlerimizin en önemli unsurlarından biri mobilyalardır. Mobilyalar evlerimizi süsleyen, gereksinimlerimizi karşılar. Mobilya seçimi yaparken çok dikkatli olunmalı, sadece görüntüye değil kaliteye de önem verilmelidir. Günümüzde kaliteli mobilyaların yanı sıra kalitesiz ama sadece görüntüye önem verilen mobilya çeşitleri de bulunmaktadır. Mobilyalarda ucuz ürünler değil, kaliteli ve ekonomik ürünler tercih edilmelidir.

Salon Koltuk Takımları

Salonlarımızda genellikle köşeli yada 3 er koltuk olarak tercih edilmektedir. Salon takımları normal mobilya ürünlerine göre daha pahalı olup, görüntüye önem verilen, gösterişli ürünler daha çok tercih edilmelidir.

salon koltuk takımları

salon koltuk takımları

Yukarıdaki resim de görüldüğü gibi sade bir salon dekorasyonu tercih edilmiş, köşeli salon takımı kullanılmış. Odanın büyük olmasına karşın değişik dekoratif ürünler ile oda doldurulmuş, sade ve gösterişli bir görüntü ortaya konmuş.

Oturma Odası Modelleri

Oturma odaları evlerde en çok tercih edilen, günlük yaşantıda tercih edilen odadır. Daha çok yıpranma ve kullanma olduğundan dolayı buradaki mobilya seçiminde kaliteye çok önem verilmektedir.

oturma odası takımları

oturma odası takımları

Yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi burada da köşeli ürün kullanılmış, kullanma alanı daha fazla yer kaplamıştır. 2011 senesinin modasının da köşeli koltuk takımları olduğunu unutmamak gerekir.

Leave A Response »